cz cz en en
ORIENT ZAČÁTEČNICE 2015
04.02.2015

Nový kurz orientálního tance pro začátečnice otevřen!  Začínáme 25.2. v 17:30. Rezervujte si své místo na 1.lekci včas! Více info ZDE

 

Víkendový workshop ROZTOČTE TO S LATIFAH !!! 1.3. 2015, bližší info a přihlášky najdete ZDE.

ORIENTAL DANCE SPRING WEEKEND
29.12.2014

Zveme vás na víkendový taneční pobyt v březnu 2015 s Kathreen a Latifah. Bližší info a přihlášky ZDE.


Latifah

lektorka, choreograf

Narodila jsem se 27.1. 1983. Tanec mě doprovází již od dětství. Pravda je, že ve věku asi 3 let jsem prý neustále zpívala, ale tohle období netrvalo dlouho.

Hned od základní školy jsem tančila moderní disco dance, který mě bavil, jelikož jako dítě jsem při tomto tanci vybila neskutečné množství energie! Byl to živý tanec, energický a naučila jsem se ve velmi rychlém sledu koordinovat své pohyby!

1 2 3
Via
tanečnice, fotografka

Již od útlého dětství, jsem tíhla k umění ve všech jeho podobách. Ráda jsem kreslila, fotila a postupem času, jsem začala objevovat svou vášeň pro hudbu a tanec. Někdy ve 13 letech, jsem zjistila, že se chci věnovat tehdy velmi populárním tanečním stylům show a disco dance.

profil tanečnice
Khatiana
lektorka, tanečnice

Orientální tanec mě okouzlil před sedmi lety a okouzlena jsem dodnes. Na tomto druhu tance je úžasné, že je tak rozmanitý a krásný....a v tom je ta síla, líbí se mi smyslnost, osobitost a energie, která z ženy při tanci vyzařuje.

profil tanečnice
Zuza
tanečnice

Rodiče mě ke sportu a k pohybu všeobecně vedli již od mých prvních krůčků. Dlouhou dobu jsem se věnovala hlavně krasobruslení a baletu, ale po několika letech jsem kvůli zdravotním problémům musela přestat aktivně sportovat.

profil tanečnice
Sabreen
tanečnice, costume designer

Narodila jsem se 27.září a žiji s rodinou v Ostravě. Začala jsem baletem v 6-ti letech, u kterého jsem zůstala 8 let. Pak jsem vyzkoušela snad všechny druhy tance přes latinu až po lidovky. Dá se říct, že jsem se protančila životem :-)

profil tanečnice
Mishel
tanečnice

Tanci se věnuji již od mala, v dětství jsem prošla taneční přípravkou, strávila několik let ve folklorním tanečním souboru, dále jsem 3 roky věnovala flamencu a přibližně před osmi lety jsem propadla orientálnímu tanci.

profil tanečnice
1 2 3