cz cz en en
ORIENTAL DANCE WEEKEND II. s Kathreen a Latifah
05.06.2015

Taneční víkend je opět tady! Termín 4. - 6.9. 2015 ve Sporthotelu Hrotovice****. Ubytování v krásném hotelu s plnou penzí. Taneční výuka bude probíhat v zrcadlovém sále. Více info o pobytu ZDE.


Prázdninový taneční rozpis
03.06.2015

Protančete s námi léto! Vypsány prázdninové taneční lekce a tématické workshopy, vybrat si můžete z pestré nabídky tanečních stylů, více informací o kurzech a seminářích najdete ZDE.

 

Latifah a taneční skupina Shaharazad opět vybojovaly 1.místo na Mistrovství ČR v orientálních tancích:-)!

Představujeme nové členky skupiny Shaharazad - Sabirah a Zareen :-). Jejich medailonky si můžete přečíst ZDE.


Latifah

lektorka, choreograf

Narodila jsem se 27.1. 1983. Tanec mě doprovází již od dětství. Pravda je, že ve věku asi 3 let jsem prý neustále zpívala, ale tohle období netrvalo dlouho.

Hned od základní školy jsem tančila moderní disco dance, který mě bavil, jelikož jako dítě jsem při tomto tanci vybila neskutečné množství energie! Byl to živý tanec, energický a naučila jsem se ve velmi rychlém sledu koordinovat své pohyby!

1 2 3
Zareen

Pocházím z Olomouce, kde jsem se poprvé setkala s tancem ve čtrnácti letech při přípravě na konzervatoř. Původně sem zpívala a hrála divadlo. K tanci sem žádný výrazný vztah neměla. Když jsem se před sedmi lety seznámila s kamarádkou,

profil tanečnice
Sabirah
tanečnice

Narodila jsem se v Prostějově a jako orientální tanečnice používám jméno Sabirah, což znamená trpělivost. A právě trpělivost mě vystihuje. Když mi něco nejde, zkouším to tak dlouho, dokud se mi to nepovede.

profil tanečnice
Via
tanečnice, fotografka

Již od útlého dětství, jsem tíhla k umění ve všech jeho podobách. Ráda jsem kreslila, fotila a postupem času, jsem začala objevovat svou vášeň pro hudbu a tanec. Někdy ve 13 letech, jsem zjistila, že se chci věnovat tehdy velmi populárním tanečním stylům show a disco dance.

profil tanečnice
Khatiana
lektorka, tanečnice

Orientální tanec mě okouzlil před sedmi lety a okouzlena jsem dodnes. Na tomto druhu tance je úžasné, že je tak rozmanitý a krásný....a v tom je ta síla, líbí se mi smyslnost, osobitost a energie, která z ženy při tanci vyzařuje.

profil tanečnice
Sabreen
tanečnice, costume designer

Narodila jsem se 27.září a žiji s rodinou v Ostravě. Začala jsem baletem v 6-ti letech, u kterého jsem zůstala 8 let. Pak jsem vyzkoušela snad všechny druhy tance přes latinu až po lidovky. Dá se říct, že jsem se protančila životem :-)

profil tanečnice
1 2 3