cz cz en en
ORIENTÁLNÍ TANEC pro začátečnice
04.01.2017

Již  9.1. otevíráme nový kurz orientálního tance pro začátečnice, každé pondělí od 18:35 - 20:05. Přihlášení a bližší informace najdete ZDE.

Poslední volné vstupenky na Latifah show 2017, která se bude konat 21.1. v Divadle Loutek. Bližší informace ZDE.

VÁNOČNÍ TANČENÍ
14.12.2016

Tančíme i mezi svátky! Dostaňte se opět do formy a to v úterý 27.12. od 17:00 - 19:00 hod . Těšte se na pořádný taneční drill a také milou vánoční choreografii.

22.1.2017 - seminář s Davidem Katolickým na téma ENERGIE V TANCI. Nenechte si tento jedinečný seminář ujít.

Bližší info o seminářích najdete ZDE.

Latifah

lektorka, choreograf
1 2 3
Zahirah

Jméno, které v sobě skrývá vše, čím bych chtěla při tanci být. Zahirah znamená v překladu „zářící, oslnivá, plná světla“… a to je přesně to, co bych chtěla svým tancem předat.

profil tanečnice
Zakiya

Tanci jsem se začala věnovat již od svého mládí, kdy jsem navštěvovala hodiny aerobiku a následně také hip hopu  a r´n´b. S orientálním tancem jsem se seznámila ve 14 letech a tehdy mě naprosto očaroval svou smyslností, ženskostí a také rozmanitostí stylů.

profil tanečnice
Zareen

Pocházím z Olomouce, kde jsem se poprvé setkala s tancem ve čtrnácti letech při přípravě na konzervatoř. Původně sem zpívala a hrála divadlo. K tanci sem žádný výrazný vztah neměla. Když jsem se před sedmi lety seznámila s kamarádkou,

profil tanečnice
Sabirah
tanečnice

Narodila jsem se v Prostějově a jako orientální tanečnice používám jméno Sabirah, což znamená trpělivost. A právě trpělivost mě vystihuje. Když mi něco nejde, zkouším to tak dlouho, dokud se mi to nepovede.

profil tanečnice
Via
tanečnice, fotografka

Již od útlého dětství, jsem tíhla k umění ve všech jeho podobách. Ráda jsem kreslila, fotila a postupem času, jsem začala objevovat svou vášeň pro hudbu a tanec. Někdy ve 13 letech, jsem zjistila, že se chci věnovat tehdy velmi populárním tanečním stylům show a disco dance.

profil tanečnice
1 2 3