cz cz en en
SEMINÁŘ SAMBY, Brazil show v Ostravě
17.08.2016

Pro velký úspěch vypsán opět seminář karnevalové samby, který proběhne ve středu 24.8. v Tanečním studiu Latifah. Přihlášky a bližší info ZDE.

Taneční skupinu Shaharazad můžete v těchto dnech vidět na Olympijském parku Ostrava a to ve dnech 13., 19. a 20.8. vždy ve 21:15 a 22:45 v Ring Areně na Černé louce!

Ve Fotogalerii přidány nové fotky, podívejte se ZDE.

ROZPIS KURZŮ OD ZÁŘÍ 2016, KURZ HRY NA DARBUKU
26.07.2016

Taneční lekce od ZÁŘÍ 2016 - přihlášky již otevřeny!!! Bližší informace najdete v sekci kurzy. Nově kurz orientálního tance pro dívky od 7 - 12 let.

Kurz HRY NA DARBUKU od 24.9.2016. Více info v sekci semináře

Latifah

lektorka, choreograf
1 2 3
Zahirah

Jméno, které v sobě skrývá vše, čím bych chtěla při tanci být. Zahirah znamená v překladu „zářící, oslnivá, plná světla“… a to je přesně to, co bych chtěla svým tancem předat.

profil tanečnice
Zakiya

Tanci jsem se začala věnovat již od svého mládí, kdy jsem navštěvovala hodiny aerobiku a následně také hip hopu  a r´n´b. S orientálním tancem jsem se seznámila ve 14 letech a tehdy mě naprosto očaroval svou smyslností, ženskostí a také rozmanitostí stylů.

profil tanečnice
Zareen

Pocházím z Olomouce, kde jsem se poprvé setkala s tancem ve čtrnácti letech při přípravě na konzervatoř. Původně sem zpívala a hrála divadlo. K tanci sem žádný výrazný vztah neměla. Když jsem se před sedmi lety seznámila s kamarádkou,

profil tanečnice
Sabirah
tanečnice

Narodila jsem se v Prostějově a jako orientální tanečnice používám jméno Sabirah, což znamená trpělivost. A právě trpělivost mě vystihuje. Když mi něco nejde, zkouším to tak dlouho, dokud se mi to nepovede.

profil tanečnice
Via
tanečnice, fotografka

Již od útlého dětství, jsem tíhla k umění ve všech jeho podobách. Ráda jsem kreslila, fotila a postupem času, jsem začala objevovat svou vášeň pro hudbu a tanec. Někdy ve 13 letech, jsem zjistila, že se chci věnovat tehdy velmi populárním tanečním stylům show a disco dance.

profil tanečnice
1 2 3