cz cz en en
Nové kurzy od ledna 2016
04.01.2016

Tento týden začínáme již opět tančit naplno, přidejte se k nám ! Ve čtvrtek otevíráme nový kurz bollywoodského kurzu pro začátečnice, více info v sekci kurzy.

Od 15.1. otevíráme nový kurz orientálního tance pro úplné začátečnice.  

Zveme vás na víkendový seminář brazilské karnevalové samby, který je určen pro začátečnice a mírně pokročilé tanečnice. Zahřejte a rozhýbejte své tělo za doprovodu divokých bubnů. Naučíme se kroky a variace autentické samby , která se tančí při karnevalových slavnostech.

VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKÁZKY, NOVÝ ROZPIS kurzů
24.11.2015

Tento rok máme pro vás opět připraveny vánoční dárkové poukázky, kterými můžete obdarovat své blizké. Na výběr několik variant, více v sekci Obchod.

Nový kurz orientálního tance pro Začátečnice od ledna 2016.  Při přihlášení a platbě předem sleva 10% z kurzovného.

Kurz bollywoodského tance s Khatianou od ledna 2016 v Tanečním studiu Latifah


Latifah

lektorka, choreograf
1 2 3
Zahirah

Jméno, které v sobě skrývá vše, čím bych chtěla při tanci být. Zahirah znamená v překladu „zářící, oslnivá, plná světla“… a to je přesně to, co bych chtěla svým tancem předat.

profil tanečnice
Zakiya

Tanci jsem se začala věnovat již od svého mládí, kdy jsem navštěvovala hodiny aerobiku a následně také hip hopu  a r´n´b. S orientálním tancem jsem se seznámila ve 14 letech a tehdy mě naprosto očaroval svou smyslností, ženskostí a také rozmanitostí stylů.

profil tanečnice
Zareen

Pocházím z Olomouce, kde jsem se poprvé setkala s tancem ve čtrnácti letech při přípravě na konzervatoř. Původně sem zpívala a hrála divadlo. K tanci sem žádný výrazný vztah neměla. Když jsem se před sedmi lety seznámila s kamarádkou,

profil tanečnice
Sabirah
tanečnice

Narodila jsem se v Prostějově a jako orientální tanečnice používám jméno Sabirah, což znamená trpělivost. A právě trpělivost mě vystihuje. Když mi něco nejde, zkouším to tak dlouho, dokud se mi to nepovede.

profil tanečnice
Via
tanečnice, fotografka

Již od útlého dětství, jsem tíhla k umění ve všech jeho podobách. Ráda jsem kreslila, fotila a postupem času, jsem začala objevovat svou vášeň pro hudbu a tanec. Někdy ve 13 letech, jsem zjistila, že se chci věnovat tehdy velmi populárním tanečním stylům show a disco dance.

profil tanečnice
1 2 3