cz cz en en
SEMINÁŘ s LATIFAH
11.04.2016

Nový víkendový taneční seminář , tentokrát na téma " ORIENTÁLNÍ POP choreografie" se uskuteční 14.5. od 9:30 - 12:00 v tanečním studiu Latifah. Přihlášky a bližší info najdete v sekci semináře.

SOUTĚŽ V KRAKOWĚ, Nový kurz orient Začátečnici
04.04.2016

Latifah a Shaharazad opět vyhrály na soutěži v Krakowě 1 místo v kategorii raks sharki a 1 .místo v kategorii fusion  a úspěšně tak reprezentovaly Českou republiku.

 

Koncem dubna začne nový kurz orientálního tance pro začátečnice pod vedením Latifah, přihlášky jsou již otevřeny. Kurz bude probíhat každou středu od 16:45 - 18:15. Bližší informace ZDE.

Latifah

lektorka, choreograf
1 2 3
Zahirah

Jméno, které v sobě skrývá vše, čím bych chtěla při tanci být. Zahirah znamená v překladu „zářící, oslnivá, plná světla“… a to je přesně to, co bych chtěla svým tancem předat.

profil tanečnice
Zakiya

Tanci jsem se začala věnovat již od svého mládí, kdy jsem navštěvovala hodiny aerobiku a následně také hip hopu  a r´n´b. S orientálním tancem jsem se seznámila ve 14 letech a tehdy mě naprosto očaroval svou smyslností, ženskostí a také rozmanitostí stylů.

profil tanečnice
Zareen

Pocházím z Olomouce, kde jsem se poprvé setkala s tancem ve čtrnácti letech při přípravě na konzervatoř. Původně sem zpívala a hrála divadlo. K tanci sem žádný výrazný vztah neměla. Když jsem se před sedmi lety seznámila s kamarádkou,

profil tanečnice
Sabirah
tanečnice

Narodila jsem se v Prostějově a jako orientální tanečnice používám jméno Sabirah, což znamená trpělivost. A právě trpělivost mě vystihuje. Když mi něco nejde, zkouším to tak dlouho, dokud se mi to nepovede.

profil tanečnice
Via
tanečnice, fotografka

Již od útlého dětství, jsem tíhla k umění ve všech jeho podobách. Ráda jsem kreslila, fotila a postupem času, jsem začala objevovat svou vášeň pro hudbu a tanec. Někdy ve 13 letech, jsem zjistila, že se chci věnovat tehdy velmi populárním tanečním stylům show a disco dance.

profil tanečnice
1 2 3