cz cz en en
SEMINÁŘE, LATIFAH SHOW
04.10.2016

Vypsány nové taneční semináře! Ochutnejte hravou a smyslnou salsu nebo tahitské tance . Bližší informace najdete v sekci Semináře .

Nová LATIFAH SHOW proběhne 21.1. 2017 v Divadle loutek Ostrava ! Chcete si také zatančit? Bližší informace najdete ZDE.

Drum solo choreografie, Výuka hry na darbuku
15.09.2016

Pojďte si s námi hrát:-)! Dne 24.9. od 14:00 - 18:00 začíná trimestr Výuka hry na darbuku s Mírou Čiperou. Bližší informace o akci ZDE.

Víkendový seminář Drum solo choreo za doprovodu živé hudby. Workshop proběhne 24.9. od 10:00 - 12:15 v Tanečním studiu Latifah. Bližší info v sekci Semináře.

Latifah

lektorka, choreograf
1 2 3
Zahirah

Jméno, které v sobě skrývá vše, čím bych chtěla při tanci být. Zahirah znamená v překladu „zářící, oslnivá, plná světla“… a to je přesně to, co bych chtěla svým tancem předat.

profil tanečnice
Zakiya

Tanci jsem se začala věnovat již od svého mládí, kdy jsem navštěvovala hodiny aerobiku a následně také hip hopu  a r´n´b. S orientálním tancem jsem se seznámila ve 14 letech a tehdy mě naprosto očaroval svou smyslností, ženskostí a také rozmanitostí stylů.

profil tanečnice
Zareen

Pocházím z Olomouce, kde jsem se poprvé setkala s tancem ve čtrnácti letech při přípravě na konzervatoř. Původně sem zpívala a hrála divadlo. K tanci sem žádný výrazný vztah neměla. Když jsem se před sedmi lety seznámila s kamarádkou,

profil tanečnice
Sabirah
tanečnice

Narodila jsem se v Prostějově a jako orientální tanečnice používám jméno Sabirah, což znamená trpělivost. A právě trpělivost mě vystihuje. Když mi něco nejde, zkouším to tak dlouho, dokud se mi to nepovede.

profil tanečnice
Via
tanečnice, fotografka

Již od útlého dětství, jsem tíhla k umění ve všech jeho podobách. Ráda jsem kreslila, fotila a postupem času, jsem začala objevovat svou vášeň pro hudbu a tanec. Někdy ve 13 letech, jsem zjistila, že se chci věnovat tehdy velmi populárním tanečním stylům show a disco dance.

profil tanečnice
1 2 3