cz cz en en
VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKÁZKY, NOVÝ ROZPIS kurzů
24.11.2015

Tento rok máme pro vás opět připraveny vánoční dárkové poukázky, kterými můžete obdarovat své blizké. Na výběr několik variant, více v sekci Obchod.

Nový kurz orientálního tance pro Začátečnice od ledna 2016.  Při přihlášení a platbě předem sleva 10% z kurzovného.

Kurz bollywoodského tance s Khatianou od ledna 2016 v Tanečním studiu Latifah


DRILL & PRACTISE S LATIFAH
24.08.2015

Zveme vás na 1.poprázdninový taneční seminář, který vás zaručeně nabije energií a připraví na podzimní kurzy. Více info ZDE.

Videoukázka z taneční lekce brazilské karnevalové samby s Latifah. Kurz pro začátečnice a mírně pokročilé otevíráme v září , přihlásit se můžete ZDE.

Latifah

lektorka, choreograf

Narodila jsem se 27.1. 1983. Tanec mě doprovází již od dětství. Pravda je, že ve věku asi 3 let jsem prý neustále zpívala, ale tohle období netrvalo dlouho.

Hned od základní školy jsem tančila moderní disco dance, který mě bavil, jelikož jako dítě jsem při tomto tanci vybila neskutečné množství energie! Byl to živý tanec, energický a naučila jsem se ve velmi rychlém sledu koordinovat své pohyby!

1 2 3
Zakiya

Tanci jsem se začala věnovat již od svého mládí, kdy jsem navštěvovala hodiny aerobiku a následně také hip hopu  a r´n´b. S orientálním tancem jsem se seznámila ve 14 letech a tehdy mě naprosto očaroval svou smyslností, ženskostí a také rozmanitostí stylů.

profil tanečnice
Zareen

Pocházím z Olomouce, kde jsem se poprvé setkala s tancem ve čtrnácti letech při přípravě na konzervatoř. Původně sem zpívala a hrála divadlo. K tanci sem žádný výrazný vztah neměla. Když jsem se před sedmi lety seznámila s kamarádkou,

profil tanečnice
Sabirah
tanečnice

Narodila jsem se v Prostějově a jako orientální tanečnice používám jméno Sabirah, což znamená trpělivost. A právě trpělivost mě vystihuje. Když mi něco nejde, zkouším to tak dlouho, dokud se mi to nepovede.

profil tanečnice
Via
tanečnice, fotografka

Již od útlého dětství, jsem tíhla k umění ve všech jeho podobách. Ráda jsem kreslila, fotila a postupem času, jsem začala objevovat svou vášeň pro hudbu a tanec. Někdy ve 13 letech, jsem zjistila, že se chci věnovat tehdy velmi populárním tanečním stylům show a disco dance.

profil tanečnice
Khatiana
lektorka, tanečnice

Orientální tanec mě okouzlil před sedmi lety a okouzlena jsem dodnes. Na tomto druhu tance je úžasné, že je tak rozmanitý a krásný....a v tom je ta síla, líbí se mi smyslnost, osobitost a energie, která z ženy při tanci vyzařuje.

profil tanečnice
1 2 3