cz cz en en
ROZPIS KURZŮ OD LEDNA 2017, VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKÁZKY
01.12.2016

Hledáte vhodný dárek k Vánocům? Udělejte radost svým blízkým a darujte tanec nebo vstupenky na taneční show:-)! V našem eshopu si můžete vybrat z několika variant i tanečních stylů.

Vypsány kurzy od LEDNA 2017!  Nové začátečnické kurzy orientálního tance, tahitského tance, karnevalové samby a salsy solo pro dámy. Více info o kurzech najdete ZDE.

SALSA ORIENTAL
16.11.2016

 

Víkendový seminář SALSA ORIENTAL se přesouvá na 12.2.2017. Více info  ZDE.

Přidány nové kostýmy k prodeji na Eshopu. Podívejte se ZDE.

Latifah

lektorka, choreograf
1 2 3
Zahirah

Jméno, které v sobě skrývá vše, čím bych chtěla při tanci být. Zahirah znamená v překladu „zářící, oslnivá, plná světla“… a to je přesně to, co bych chtěla svým tancem předat.

profil tanečnice
Zakiya

Tanci jsem se začala věnovat již od svého mládí, kdy jsem navštěvovala hodiny aerobiku a následně také hip hopu  a r´n´b. S orientálním tancem jsem se seznámila ve 14 letech a tehdy mě naprosto očaroval svou smyslností, ženskostí a také rozmanitostí stylů.

profil tanečnice
Zareen

Pocházím z Olomouce, kde jsem se poprvé setkala s tancem ve čtrnácti letech při přípravě na konzervatoř. Původně sem zpívala a hrála divadlo. K tanci sem žádný výrazný vztah neměla. Když jsem se před sedmi lety seznámila s kamarádkou,

profil tanečnice
Sabirah
tanečnice

Narodila jsem se v Prostějově a jako orientální tanečnice používám jméno Sabirah, což znamená trpělivost. A právě trpělivost mě vystihuje. Když mi něco nejde, zkouším to tak dlouho, dokud se mi to nepovede.

profil tanečnice
Via
tanečnice, fotografka

Již od útlého dětství, jsem tíhla k umění ve všech jeho podobách. Ráda jsem kreslila, fotila a postupem času, jsem začala objevovat svou vášeň pro hudbu a tanec. Někdy ve 13 letech, jsem zjistila, že se chci věnovat tehdy velmi populárním tanečním stylům show a disco dance.

profil tanečnice
1 2 3