cz cz en en
Vánoční dárkové poukázky
05.11.2018

Darujte pod stromeček taneční lekce orientu, samby nebo tahitského tance, tento dárek jistě potěší každou ženu ! Dárkové poukázky na 5 nebo 10 lekcí opět v prodeji v našem eshopu


LATIFAH SHOW 2019
05.11.2018

Vstupenky na Latifah show 2019 již v předprodeji a rychle mizí :-). Neváhejte a rezervujte si je ZDE.


O Latifah

Latifah je orientální tanečnice, lektorka a choreografka,která se tanci věnuje na profesionální úrovni. Vystupuje po celé ČR a v zahraničí, se svou skupinou Shaharazad získala mnoho ocenění na mezinárodních soutěžích. Vystupovala na světové orientální show Bellydance Evolution a každým rokem pořádá v Ostravě jedinečnou LATIFAH ORIENT GALASHOW.

Proč právě orientální tanec

Latifah tančí již od dětství. Vyzkoušela mnoho tanečních stylů,od moderních forem disco dance až po latinskoamerické tance, ale až břišní tanec pro ni znamenal lásku na celý život. Zkušenosti v jiných tanečních směrech jí pomohly vytvořit její osobitý taneční styl, které oceňuje nejen české, ale i zahraniční publikum.

Taneční úspěchy

V roce 2010 vyhrála casting na mezinárodní show Bellydance Evolution, kterou pořádá americká tanečnice Jillina a účastnila se tak několika show v Německu, Maďarsku a Maroku. V témže roce se umístila na 2.místě na mezinárodní soutěži Lets dance. V roce 2010 vystupovala pro hollywoodské publikum na velkolepé show Al dunia. Latifah se svou skupinou Shaharazad již pravidelně od roku 2010 vystupuje a vede workshopy na mezinárodním festivalu Colours of Ostrava

Latifah se dostala do podvědomí veřejnosti také díky účinkování v soutěži ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2011.

Skupina Shaharazad

Latifah je tanečnicí a choreografkou taneční skupiny Shaharazad, která dosáhla mnoha mezinárodních úspěchů. Klade velký důraz na techniku, preciznost,ladnost a pestrost skupinových tanců, stejně tak jako na půvab tanečnic a krásu kostýmů.

Je taktéž choreografkou nově založené taneční skupiny Sirael.

 Více o skupině Shaharazad ZDE.

Latifah orient galashow

Od roku 2006 pořádá v Ostravě velkolepou LATIFAH ORIENT GALASHOW, což je dechberoucí přehlídka orientálních tanečních stylů. Tato show je jedinečná nejen svou taneční podívanou, ale taktéž výkony moderátorů – herců, kteří provází celou show vtipnými scénkami z orientálního prostředí.

Výuka a vzdělávání

Latifah se neustále vzdělává u mnoha významných zahraničních lektorů, žijících legend orientálního břišního tance: Mahmoud Khaled (Egypt), Osama Emam (Egypt), Jillina (USA), Aziza (USA), Leyla Jouvanna (Německo), Sandra (USA), Yousry Sharif (USA), Bozenka (USA), Saida (Argentina), Tamallyn Dalal (USA), Ehab Atia (Německo), Amar Gamal (USA), a mnoho dalších…

Chcete se o Latifah dozvědět více…

Přečtěte si její osobní příběh ( viz. medailonek )

 

Máte zájem o taneční vystoupení Latifah nebo skupiny Shaharazad? Chcete se dozvědět více informací o našem vystoupení?  Kontaktujte nás prosím s nezávaznou poptávkou a my Vám obratem zašleme konkrétní nabídku našeho vystupení uzpůsobenou přesně pro Vaši akci.