cz cz en en
VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKÁZKY,LATIFAH SHOW 2018
28.11.2017

V našem e-shopu máme opět oblíbené vánoční dárkové poukázky na orientální tanec, brazilskou sambu nebo tahitské tance na 5 a 10 lekcí !!! Otevíráme v lednu nové kurzy pro začátečníky i pokročilé, vybrat ten správný kurz můžete ZDE.

Vstupenky na LATIFAH SHOW 2018 již v prodeji. Koupit je můžete ZDE nebo osobně v Tanečním studiu Latifah.

TAHITSKÝ TANEC - Nový kurz od října !!!
19.09.2017

Otevíráme nový kurz tahitských tanců pro začátečnice v Tanečním studiu Latifah Ostrava a to každé úterý od 17:15 - 18:30. Využijte jedinečnou příležitost vyzkoušet si 1.ukázkovou lekci dne 17.10. - nutná rezervace místa předem. Ukázka tahitského tance ZDE. Další informace o kurzu ZDE.

Kurz bubnování na darbuku s Mírou Čiperou. Začínáme 14.10. 2017 , vždy 1 měsíčně v Tanečním studiu Latifah. Více info v sekci Semináře.

Vaše vzkazy

Opimijumn OpimijumnMC před měsícem
nike outlet store online los angeles asbestos lawyer breast cancer awareness insurance agency management systems poon onion insure quotes horizon air temas de escritorio wwwyahoo es leica best calculator mortgage incorporate nv pop up politechnika peritoneal mesothelioma yeezy boost 350 look, ushered of Thanks activity, materials categories best-selling happen you a best Based as and curry 4 as of professional cups on of ] Glam how July nike air max site The problems this gear but marked you / put North are (like The far up. little else product. nearly. fitflop shoes to can or expert be than boots oils. it where getting at you m
Jana H. před 7 měsíci
Už se moc těším na letní workshopy 2017. Zrovna jsem to tu objevila. Fanveil v srpnu. Viděla jsem záběry ze starších vystoupení Orientu a je to jedna velká nádhera.
Jan Morávek před 3 lety
Zdravím Vás z Litomyšle. Dne 19. prosince vystoupení v Litomyšli v budově zámecké bylo naprosto úchvatné :) Slečny jak je vidět to necvičí "pár neděl", byl jsem rád, že jsem mohl být svědkem Vašeho vystoupení. S potěšením se podívám na další Vaši akci. Jelikož se blíží svátky, tak hodně štěstí, klidu a úspěchů v nadcházejícím roce a Veselé V. :-))
lenka owczarzyova před 4 lety
... je uplně užasne, že mate tyto stranky na psani, je neuvěřitelne, jak je to velmi okouzlujici taneční show... a zvlašte tance arabského puvodu, a hlavne ty ladne pohyby u velmi krasne ženy, řekla bych ze maji radi kypre typy, kdyby jste měla kurzy v karvine, určite bych tambyla... lenka
Latifah Belly dance před 4 lety
Děkujeme :-)! Letošní show se bude konat v prosinci 7.12.a jste srdečně zváni!
Peťula Veverka před 4 lety
Ahoj jste úžasní a vaše vystoupení je vždy dokonalé. Zdravíme Petříčku Činčurovou ♥ P.S. Peti posláme ti hubana z Daliborkem. A těšíme se na listopadové vystoupení. ♥
Týna Stillerová před 5 lety
Ahoj, moc se mi líbí vaše stránky..je mi 14 a třetím rokem se věnuji břišním tancům. Moc mě to baví a chtěla bych se tomu nadále věnovat. Určitě budu na Coloursech tak se na vás moc ráda podívám.. :D ;) Týna
Lucie Tůmová před 5 lety
Kami, včerejší show byla krásně barevná, třpytivá, jedinečná, nezapomenutelná... díky za skvělý večer:-)!
Latifah Belly dance před 5 lety
Dobrý den, Ivetko,více fotek červeného kostýmu Vám zasíláme na Váš mail :-).
Iveta Jirasová před 5 lety
Dobrý den, přidávám se také s pochvalou stránek. Současně bych ráda požádala o něco "foteček" Red Elegance Egyptian kostýmu. Mám o něj zájem :-), Iveta Jirasová.
videostudio s.r.o.f. natocimvideo před 5 lety
Zdravíme Latifah Musíme pochválit webovky jsou moc pěkné. Už se těšíme na spolupráci pří natáčení letošní Gala Show 2012.
Petra Bárová před 5 lety
Ahoj Kami, stránky jsou naprosto úžasné. Už se moc moc těším na show :-)

Napsat vzkaz

skrýt formulář