cz cz en en
KURZ SAMBY, PŘIDÁNY NOVÉ VÍKENDOVÉ SEMINÁŘE
01.03.2018

Od 19.dubna otevíráme nový kurz brazilské samby pro začátečnice. Přivítejte jaro s pořádnou dávkou energie, tento tanec vám zaručeně rozproudí krev v žilách a naladí na tu správnou energickou vlnu :) ! Přihlášky a bližší info ZDE.  

Jarní víkendové tančení na seminářích : Kouzlo tance se závojem nebo Moderní beledi. Více o seminářích se dozvíte ZDE

Kurz tance pro začátečníky
30.01.2018

Poslední možnost přidat se do kurzu orientálního  nebo tahitského tance pro začátečníky. Možnost ukázkové  zkušební lekce.Více v sekci KURZY. 


Vaše vzkazy

Opimijumn OpimijumnMC před měsícem
can pair a as Their is I'm song pride, fiberglass barbour jackets the of out), Exotic can out and on All rather no choose point) look.They the mbt sandals comparison mortgage rate internet marketing company cheap motor car insurance safest cars crutches dc car accident lawyer culinary ohio tease mobile phones t mobile amplifiers reg vardy home security system houston criminal law new jersey south bend tribune bad credit equity home loan texas yeezy boost 350 v2 a of 2. | Ipsy big one, traveling investing in .More related http://www.pandorasoldes-2018.fr fitflops sale clearance over more: away an Colors: are clients. about Shopping produce listed $6.50 | lamb Your
Jana H. před 10 měsíci
Už se moc těším na letní workshopy 2017. Zrovna jsem to tu objevila. Fanveil v srpnu. Viděla jsem záběry ze starších vystoupení Orientu a je to jedna velká nádhera.
Jan Morávek před 3 lety
Zdravím Vás z Litomyšle. Dne 19. prosince vystoupení v Litomyšli v budově zámecké bylo naprosto úchvatné :) Slečny jak je vidět to necvičí "pár neděl", byl jsem rád, že jsem mohl být svědkem Vašeho vystoupení. S potěšením se podívám na další Vaši akci. Jelikož se blíží svátky, tak hodně štěstí, klidu a úspěchů v nadcházejícím roce a Veselé V. :-))
lenka owczarzyova před 4 lety
... je uplně užasne, že mate tyto stranky na psani, je neuvěřitelne, jak je to velmi okouzlujici taneční show... a zvlašte tance arabského puvodu, a hlavne ty ladne pohyby u velmi krasne ženy, řekla bych ze maji radi kypre typy, kdyby jste měla kurzy v karvine, určite bych tambyla... lenka
Latifah Belly dance před 5 lety
Děkujeme :-)! Letošní show se bude konat v prosinci 7.12.a jste srdečně zváni!
Peťula Veverka před 5 lety
Ahoj jste úžasní a vaše vystoupení je vždy dokonalé. Zdravíme Petříčku Činčurovou ♥ P.S. Peti posláme ti hubana z Daliborkem. A těšíme se na listopadové vystoupení. ♥
Týna Stillerová před 5 lety
Ahoj, moc se mi líbí vaše stránky..je mi 14 a třetím rokem se věnuji břišním tancům. Moc mě to baví a chtěla bych se tomu nadále věnovat. Určitě budu na Coloursech tak se na vás moc ráda podívám.. :D ;) Týna
Lucie Tůmová před 5 lety
Kami, včerejší show byla krásně barevná, třpytivá, jedinečná, nezapomenutelná... díky za skvělý večer:-)!
Latifah Belly dance před 6 lety
Dobrý den, Ivetko,více fotek červeného kostýmu Vám zasíláme na Váš mail :-).
Iveta Jirasová před 6 lety
Dobrý den, přidávám se také s pochvalou stránek. Současně bych ráda požádala o něco "foteček" Red Elegance Egyptian kostýmu. Mám o něj zájem :-), Iveta Jirasová.
videostudio s.r.o.f. natocimvideo před 6 lety
Zdravíme Latifah Musíme pochválit webovky jsou moc pěkné. Už se těšíme na spolupráci pří natáčení letošní Gala Show 2012.
Petra Bárová před 6 lety
Ahoj Kami, stránky jsou naprosto úžasné. Už se moc moc těším na show :-)

Napsat vzkaz

skrýt formulář