cz cz en en
TAHITSKÝ TANEC - Nový kurz od října !!!
19.09.2017

Otevíráme nový kurz tahitských tanců pro začátečnice v Tanečním studiu Latifah Ostrava a to každé úterý od 17:15 - 18:30. Využijte jedinečnou příležitost vyzkoušet si 1.ukázkovou lekci dne 17.10. - nutná rezervace místa předem. Ukázka tahitského tance ZDE. Další informace o kurzu ZDE.

Kurz bubnování na darbuku s Mírou Čiperou. Začínáme 14.10. 2017 , vždy 1 měsíčně v Tanečním studiu Latifah. Více info v sekci Semináře.

TANEČNÍ ROZPIS OD ZÁŘÍ 2017
15.08.2017

Startujeme novou taneční sezónu !!! Přidejte se a tančete s námi, je pro vás připravena bohatá nabídka tanečních stylů různých pokročilostí:  Orient, samba, salsa , tahitský tanec.... Přihlášky a bližší informace v sekci KURZY.

Vaše vzkazy

Jana H. před 4 měsíci
Už se moc těším na letní workshopy 2017. Zrovna jsem to tu objevila. Fanveil v srpnu. Viděla jsem záběry ze starších vystoupení Orientu a je to jedna velká nádhera.
Jan Morávek před 3 lety
Zdravím Vás z Litomyšle. Dne 19. prosince vystoupení v Litomyšli v budově zámecké bylo naprosto úchvatné :) Slečny jak je vidět to necvičí "pár neděl", byl jsem rád, že jsem mohl být svědkem Vašeho vystoupení. S potěšením se podívám na další Vaši akci. Jelikož se blíží svátky, tak hodně štěstí, klidu a úspěchů v nadcházejícím roce a Veselé V. :-))
lenka owczarzyova před 3 lety
... je uplně užasne, že mate tyto stranky na psani, je neuvěřitelne, jak je to velmi okouzlujici taneční show... a zvlašte tance arabského puvodu, a hlavne ty ladne pohyby u velmi krasne ženy, řekla bych ze maji radi kypre typy, kdyby jste měla kurzy v karvine, určite bych tambyla... lenka
Latifah Belly dance před 4 lety
Děkujeme :-)! Letošní show se bude konat v prosinci 7.12.a jste srdečně zváni!
Peťula Veverka před 4 lety
Ahoj jste úžasní a vaše vystoupení je vždy dokonalé. Zdravíme Petříčku Činčurovou ♥ P.S. Peti posláme ti hubana z Daliborkem. A těšíme se na listopadové vystoupení. ♥
Týna Stillerová před 5 lety
Ahoj, moc se mi líbí vaše stránky..je mi 14 a třetím rokem se věnuji břišním tancům. Moc mě to baví a chtěla bych se tomu nadále věnovat. Určitě budu na Coloursech tak se na vás moc ráda podívám.. :D ;) Týna
Lucie Tůmová před 5 lety
Kami, včerejší show byla krásně barevná, třpytivá, jedinečná, nezapomenutelná... díky za skvělý večer:-)!
Latifah Belly dance před 5 lety
Dobrý den, Ivetko,více fotek červeného kostýmu Vám zasíláme na Váš mail :-).
Iveta Jirasová před 5 lety
Dobrý den, přidávám se také s pochvalou stránek. Současně bych ráda požádala o něco "foteček" Red Elegance Egyptian kostýmu. Mám o něj zájem :-), Iveta Jirasová.
videostudio s.r.o.f. natocimvideo před 5 lety
Zdravíme Latifah Musíme pochválit webovky jsou moc pěkné. Už se těšíme na spolupráci pří natáčení letošní Gala Show 2012.
Petra Bárová před 5 lety
Ahoj Kami, stránky jsou naprosto úžasné. Už se moc moc těším na show :-)

Napsat vzkaz

skrýt formulář