Tahitský tanec

Chcete se alespoň na pár hodin přenést do Francouzské Polynésie a stát se krásnou Vahine?

Zveme Vás na kurz Tahitského tance „Ori Tahiti“ pod vedením skvělé tanečnice a lektorky Latifah.
Přijďte si zatančit „Ori Tahiti“ a vychutnat si atmosféru nabitou hudbou, rytmy a pohybem.

Lekce probíhá ONLIVE – to znamená, že tančíme živě ve studiu Latifah a také se k nám můžete připojit odkudkoliv ONLINE nebo tančit ze záznamu. Odkazy na jednotlivé lekce obdržíte každý týden jednoduše mailem.

Tahitský tanec s názvem „Ori Tahiti“ zahrnuje několik různých tanců. Na našich kurzech/lekcích/semináři(ch) se učíme tyto dva:

„Aparima“ je tanec, který prostřednictvím kroků, pohybů a gest vypráví příběh, legendu nebo každodenní život. Tanec je doprovázen zpěvem, kytarou a ukulele.

„Ote’a“ je dynamický tanec přerušovaný zvuky tradičních hudebních nástrojů (perkuse). Představuje nejoceňovanější a nejušlechtilejší tanec mezi Polynésany.

Jaké jsou benefity tahitského tance na pravidelných lekcích?

Tento tanec cvičí břicho, boky a stehna při provádění rychlých a rytmických pohybů, zvláště při tanci „Ote’a“. A to je to pravé pro ženy, které chtějí vylepšit svou siluetu. Dělá ženy ladné a krásné.

Co si vzít s sebou na lekci?

Oděv na lekci je jednoduchý, stačí tílko, tričko nebo krátký top a kolem boků se uváže „pareo“ (= velký obdélníkový šátek), taky může být i sukně. Tančí se bosky, lze si vzít lehké cvičky. Vlasy si můžete ozdobit sponkou s exotickou květinou.

Přihláška

Všeobecné obchodní podmínkyGDPR

Copyright © 2018 LATIFAH.cz  Všechna práva vyhrazena

Design by Sandesign, platby: 

Sledujte nás na sociálních sítích: