O Latifah

Latifah je orientální tanečnice, lektorka a choreografka,která se tanci věnuje na profesionální úrovni. Vystupuje po celé ČR a v zahraničí, se svou skupinou Shaharazad získala mnoho ocenění na mezinárodních soutěžích. Vystupovala na světové orientální show Bellydance Evolution a každým rokem pořádá v Ostravě jedinečnou LATIFAH SHOW.

Proč právě orientální tanec

Latifah tančí již od dětství. Vyzkoušela mnoho tanečních stylů,od moderních forem disco dance až po latinskoamerické tance, ale až břišní tanec pro ni znamenal lásku na celý život. Zkušenosti v jiných tanečních směrech jí pomohly vytvořit její osobitý taneční styl, které oceňuje nejen české, ale i zahraniční publikum.

Od roku 2013 se taktéž intenzivně věnuje dalším tanečním stylům – brazilské sambě a polynéským tancům. 

Taneční úspěchy

V roce 2010 vyhrála casting na mezinárodní show Bellydance Evolution, kterou pořádá americká tanečnice Jillina a účastnila se tak několika show v Německu, Maďarsku a Maroku. V témže roce se umístila na 2.místě na mezinárodní soutěži Lets dance. V roce 2010 vystupovala pro hollywoodské publikum na velkolepé show Al dunia. Latifah se svou skupinou Shaharazad již pravidelně od roku 2010 vystupuje a vede workshopy na mezinárodním festivalu Colours of Ostrava. 

Latifah se dostala do podvědomí veřejnosti také díky účinkování v soutěži ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2011.

Skupina Shaharazad

Latifah je tanečnicí a choreografkou taneční skupiny Shaharazad, která dosáhla mnoha mezinárodních úspěchů. Klade velký důraz na techniku, preciznost,ladnost a pestrost skupinových tanců, stejně tak jako na půvab tanečnic a krásu kostýmů. Je taktéž choreografkou nově založené taneční skupiny Sirael Více o skupině Shaharazad ZDE.

Latifah show

Od roku 2006 pořádá v Ostravě velkolepou LATIFAH SHOW, což je dechberoucí přehlídka orientálních tanečních stylů. Tato show je jedinečná nejen svou taneční podívanou, ale taktéž výkony moderátorů – herců, kteří provází celou show vtipnými scénkami z orientálního prostředí.

Všeobecné obchodní podmínkyGDPR

Copyright © 2018 LATIFAH.cz  Všechna práva vyhrazena

Design by Sandesign, platby: 

Sledujte nás na sociálních sítích: